Конвертувати ккал/с в BTU/хв (Потужність)
- Оберіть потрібну категорію зі списку, в даному випадку це 'Потужність'.
- Потім уведіть значення, яке вам потрібно конвертувати. Основні операції арифметики: додавання (+), віднімання (-), множення (*, x), ділення (/, :, ÷), експоненту (^), квадратний корінь (√), дужки та π (pi) --- це все дозволено на цьому етапі.
- Зі списку оберіть одиницю виміру, що відповідає значенню, яке потрібно конвертувати, в даному випадку це 'кілокалорія на секунда [ккал/с]'.
- Наостанок оберіть одиницю виміру, до якої потрібно конвертувати обране значення, в даному випадку це 'BTU/хв'.
- Потім, коли з'являється результат, залишається можливість округлення його до певної кількості знаків після коми, коли це має сенс.
Використовуйте весь спектр продуктивності для цього калькулятора одиниць
За допомогою цього калькулятора можна ввести значення, яке потрібно конвертувати, разом з оригінальною одиницею вимірювання; наприклад, '687 кілокалорія на секунда'. При цьому можна використовувати повну назву одиниці або її абревіатуруяк приклад: 'кілокалорія на секунда' або 'ккал/с'. Потім калькулятор визначає категорію одиниці виміру, яку потрібно конвертувати, в даному випадку це 'Потужність'. Після цього він конвертує введене значення у всі відомі йому відповідні одиниці. У отриманому списку ви обов'язково знайдете конверсію, яку ви спочатку шукали. В якості альтернативи, значення, яке потрібно конвертувати, можна ввести наступним чином: '75 ккал/с в BTU/хв' або '62 ккал/с до BTU/хв' або '13 кілокалорія на секунда -> BTU/хв' або '50 ккал/с = BTU/хв' або '87 кілокалорія на секунда в BTU/хв' або '99 кілокалорія на секунда до BTU/хв'. Для цієї альтернативи калькулятор також відражу визначає в яку одиницю конкретно потрібно конвертувати початкове значення. Незалежно від того, яку з цих можливостей ви використовуєте, він зберігає громіздкий пошук відповідного списку в довгих списках вибору з безліччю категорій та підтримуваних одиниць. Все це калькулятор робить за нас за долю секунди.
Крім того, калькулятор дозволяє використовувати математичні вирази. В результаті, можна не тільки порахувати числа між собою, наприклад, '(86 * 24) ккал/с'. Але різні одиниці вимірювання можуть бути з'єднані між собою безпосередньо в конверсії. Це може, наприклад, виглядати так: '12 кілокалорія на секунда + 49 BTU/хв' або '61mm x 98cm x 36dm = ? cm^3'. Одиниці виміру, об'єднані таким чином, природно, повинні збігатися і мати сенс у даній комбінації.
Також можна використовувати математичні функції sin, cos, tan і sqrt. Приклад: sin(π/2), cos(pi/2), tan(90°), sin(90) або sqrt(4).
Якщо галочку було розміщено поруч з 'Числа в науковій нотації ', то відповідь буде виглядати як експонентна. Наприклад, 5,854 814 761 536 ×1020. Для цієї форми представлення число буде сегментовано на експоненту, тут 20 і фактичне число, тут 5,854 814 761 536. Для пристроїв, на яких обмежені можливості для відображення чисел, наприклад, кишенькові калькулятори, числа також можна записати як 5,854 814 761 536 E+20. Зокрема, легше читати дуже великі та дуже малі числа. Якщо галочку не було розміщено на цьому етапі, то результат відображається звичайним способом написання чисел. У наведеному вище прикладі він виглядатиме так: 585 481 476 153 600 000 000. Незалежно від представлення результатів, максимальна точність цього калькулятора становить 14 знаків. Цієї точності має бути достатньо для більшості програм.